Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret550222

Memleketimiz için hayırlı-uğurlu olsun Kastamonu Jandarma Taburu, ALAY Oldu

Kastamonu`nun Merkeze bağlı Göl Köy`de bulunan 1`inci Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı, bundan böyle 5`inci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı olarak görev yapacak.
 
Kütahya dan Kastamonu ya peyderpey gelecek olan birliklerin yerlerine yerleşmesiyle 5`inci Jandarma Er Eğitim Alayındaki asker sayısı yaklaşık 3 bini bulacak.
Alayın ilk komutanlığına ise Jandarma Albay Bülent MERCAN atandı. Albay MERCAN görevine resmen başladı.
Öte yandan Kastamonu İl Jandarma Komutanı iken Erzurum a tayini çıkan J. Alb. Mehmet Akgün, Kastamonu`daki görevini resmen bıraktı.
 Jandarma Genel Komutanlığınca geçtiğimiz aylarda yapılan atamalarda Erzurum İI Jandarma Komutanlığına atanan Albay AKGÜN ün, Erzurumdaki yeni görevine 15 gün sonra başlayacağı bildirilirken Kastamonu daki Veda turlarıda devam ediyor.
Albay AKGÜN den boşalan koltuğa atanan J. Alb. Tevfik ANZERLİOĞLU ise Kastamonu`ya gelerek  görevine başladı.
Ve düne kadar Göl Köy`de bulunan 1`inci Jandarma Er Eğitim Tabur Komutanlığı, bundan böyle 5`inci Jandarma Er Eğitim Alay Komutanlığı olarak faaliyetini sürdürecek.
KASTAMONU Radyo BİR_İNCİ oarak Memleketimizde oluşan ALAY Komutanlığının hayırlı olmasını dilerken,Kütahya dan Kastamonu ya gelen Er-Erbaş-Astsubay-Subay tüm Askerlerimize hoşgeldiniz diyoruz 
 Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   10497 kez okundu

Yorumlar

yanlışlık     27/01/2013 06:14

radyo fm oldugunu bilmiyordum kastamonu alay komutanlıgı sandım özür dilerim aynı siteden çıktıgı için yanlışlıkla yazmışım dikkate almayın ama gerçekten alay komutanlıgına işe alınmayı çok isterdim özür dilerim
Misafir - cemal köseoglu

işe alınımı     27/01/2013 06:01

alaya işe girmek istiyorum kekemeyim iş bulamıyorum özürlü raporum yoktur kekemeye rapor vermiyorlar ve çamaşırhane aşçı yardımcısı temizlikçi bulaşıkçı olarak çalışırım liseyi açık ögretim lisesi okuyorum almama az kaldı işe ihtiyacım var tel:05357869120
Misafir - cemal köseoğlu

RADYO PLAYER İNDİR
Flash Player
Bulut Web Hizm.